TriptoD

TriptoD; tasarımcıların ve tasarım tutkunlarının buluşma noktası.
Tasarımcılar, tasarım ofisleri ve tasarım tutkunlarına yönelik global bir sosyal ağ platformu olan TriptoD yayına geçti.
 
Tasarımcılar ve tasarım öğrencilerinin projelerini yayımlayabildiği, diğer tasarımcılarla fikir alışverişinde bulunabildiği TriptoD, aynı zamanda ünlü tasarımcıların son haberlerinin, Türkiye ve dünyada devam etmekte olan son tasarım yarışmalarının takip edilebildiği bir platform olarak dikkat çekiyor.
 
Öğrencilerin, okul yıllarından itibaren yayımladıkları projeleri ile hem kendi gelişimlerini gözlemleyebiliyor hem de ilerleyen yıllarda yapacakları staj ve iş başvuruları için bir online portfolyo oluşturabiliyor olmaları, TriptoD’un yine ilgi çekici özellikleri olarak göze çarpıyor.
 
TripToD aynı zamanda, farklı şekillerde kategorize edilmiş tasarımları ve mimari projeleri, dünyaca ünlü tasarımcıları ve tasarım tarihinde yol haritasını oluşturmaya katkıda bulunmuş tasarım duayenlerinin çalışmalarını bir araya getiren dünyanın en geniş veri tabanlarından biri olarak tasarımcıların ve öğrencileri başvuracağı bir kaynak olarak da öne çıkıyor.
 
TriptoD’a ekteki linkden ulaşabilirsiniz: www.triptod.com

Daha fazla bilgi için TriptoD yayın ekibinden Alper Çetintaş ile irtibata geçebilirsiniz: alper.cetintas@triptod.com